X
Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Nezadávajte adresy z Azet.sk nebo od Microsoftu (např. Outlook a Hotmail), komunikace s Akihabarou je onou společností blokována.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Noir

TV série | 2001 | Epizody: 26x25 min | Počet speciálů: 4
14 Hodnocení
#898
Návštěvnost
#614
Hodnocení

Půvabnou Korsičanku Mireille Bouquet živí nikoli nezajímavé povolání: jejím denním chlebem je zabíjení lidí na zakázku a nutno podotknout, že ve svém oboru patří k těm nejlepším. Svoji zásadu pracovat vždy a za všech okolností sama je nucena porušit toho dne, kdy ji vyhledá mladičká Japonka Kirika Yumura a žádá po ní, aby jí pomohla poodhrnout roušku její tajemné minulosti: Kirika totiž trpí naprostou ztrátou paměti a jistá si je pouze a jedině svými obdivuhodnými schopnostmi zabijáka. Kirika a Mireille, jejichž osudy jsou jakýmsi záhadným způsobem značně propletené, se za kuriózních podmínek dohodnou na spolupráci a zakládají zabijácké duo „Noir“ – to ještě ale netuší, že toto jediné jméno je vtáhne do víru událostí vskutku monstrózních. Šestadvacetidílný japonský anime seriál se stal jedním z nejoceňovanějších děl tohoto žánru za rok 2001. (CSFD)

Originální jméno: Noir
Znakové jméno: ノワール
Anglické jméno: Noir
Datum vydání: 5. 4. 2001 - 27. 9. 2001
Celkový čas: 10 hodin 50 minut
Původ: Japonsko
Dohromady zobrazeno: 21969
Tento týden zobrazeno: 8
Tento měsíc zobrazeno: 8
Žánry: Akční, Bojová umění, Původní anime, Seinen, Střelné zbraně, Tragédie, Zločinecké podsvětí
Odkazy: Akihabara, AniDB, ANN, MAL, CalSyoboi, ČSFD, Shikikomori