X
Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Nezadávajte adresy z Azet.sk nebo od Microsoftu (např. Outlook a Hotmail), komunikace s Akihabarou je onou společností blokována.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Vinland Saga

TV série | 2019 | Epizody: 24x25 min
6 Hodnocení
#1194
Návštěvnost
#666
Hodnocení
Thorfinn je mladý a talentovaný vikingský bojovník, jenž své kvality prokázal na nejedné výpravě s Askeladdovou družinou. Víc než plundrování a loupeživé výpravy však touží jeho srdce po pomstě. Ten, komu se chce nejvíc pomstít, je Askeladd sám, neboť to byl právě on, kdo zavraždil jeho otce a jeho samotného využívá pro své loupeživé výpravy. Aby pomstil svého otce, rozhodne se pokořit Askeladda v čestném souboji. Jak už tomu bývá, ve světě hrdinů není nic zadarmo, a tak se musí mladík hodně snažit, aby si doslova vysloužil možnost Askeladda vyzvat - tím že pro něho začne plnit nejrůznější úkoly – od sabotáží až po vražedné útoky na znepřátelené generály.

Zda se to mladému Thorfinnovi skutečně podaří a jakého člověka z něho cesta pomsty udělá, to záleží ve výsledku jen na jeho vlastních rozhodnutích. Pomstít se, zůstat se starými parťáky nebo se vydat vstříc dálkám. Vstříc bájné zemi Vinlandu, o kterém tolikrát slýchal vyprávět od svého idolu Leifa Ericsona jako o místu bez válek a otroctví.
Originální jméno: Vinland Saga
Znakové jméno: ヴィンランド・サガ
Ruské jméno: Сага о Винланде
Alternativní jméno: Vu~inrando Saga
Datum vydání: 7. 7. 2019 - 30. 12. 2019
Celkový čas: 10 hodin 0 minut
Původ: Japonsko
Dohromady zobrazeno: 17164
Tento týden zobrazeno: 10
Tento měsíc zobrazeno: 10
Žánry: Akční, Dobrodružné, Drama, Historické, Podle mangy, Seinen
Odkazy: Akihabara, AniDB, ANN, MAL, CalSyoboi, ACDB, Anime-Planet, Postavy.cz, IMDB, ČSFD, Shikikomori