X
Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Nezadávajte adresy z Azet.sk nebo od Microsoftu (např. Outlook a Hotmail), komunikace s Akihabarou je onou společností blokována.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Wai Xing Nu Sheng Chai Xiao Qi

TV série | 2019 - ? | Epizody: 28x45 min
Mezigalaktická romance následuje mimozemskou dívku uvězněnou na planetě Zemi. Kříží cesty s příznivým generálním ředitelem, který zapomene opačné pohlaví, kdykoli prší. Chai Xiao Qi, volající z planety Kapského Města, se po náhodném ztrátě naváděcího zařízení ocitla na Zemi. Není to jen obyčejný mimozemšťan, ale couquettish mistr v pronásledování chlapů. Jeden, který vdechuje mužské hormony, se stává drogou, která uvolňuje její nejhlubší zábrany a staví ji do stavu mysli totální fangirl. Aby přežila mezi lidmi, Chai Xiao Qi spoléhá na své nadpřirozené schopnosti dostat se z problémů znovu a znovu. Mezitím je Fang Leng výkonným generálním ředitelem, který trpí heterosexuální amnézií vždy, když prší, což způsobí, že v deštivých dnech zapomene na ženy kolem sebe. Tyto neobvyklé okolnosti mezi Chai Xiao Qi a Fang Lengem nakonec vedou k romantice plné smíchů. (Zdroj: ChineseDrama.info)
Originální jméno: Wai Xing Nu Sheng Chai Xiao Qi
Znakové jméno: 外星女生柴小七
Anglické jméno: My Girlfriend is an Alien
Datum vydání: 19. 8. 2019 - ?
Celkový čas: 21 hodin 0 minut
Původ: Čína
Dohromady zobrazeno: 628
Tento měsíc zobrazeno: 0
Tento týden zobrazeno: 0
Žánry: Fantasy, Komedie, Romantika
Odkazy: Akihabara