X
Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Nezadávajte adresy z Azet.sk nebo od Microsoftu (např. Outlook a Hotmail), komunikace s Akihabarou je onou společností blokována.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

แผนร้ายนายเจ้าเล่ห์

TV série | 2016 | Epizody: 20x45 min
Toto je příběh dvou bratrů, kteří jsou více než jiní. První Kongfa je bezobratlý drak a docela společenský, zatímco druhý Daoneu je rezervován a tráví většinu času v knihách. Jednoho dne pozve Kongfa jednoho ze svých přátel, Kookai, na skupinovou práci. Když je doma, Dao si udělá znalosti a zamiluje se. Zatímco Kong jde za Kookkainou malou sestrou, Khaiwan a ona se také zamilují. Ale věkový rozdíl mezi nimi je obrovský, takže se bratři rozhodnou počkat několik let, než se na ně vydají. O několik let později se Kong stal fotografem, který byl vždy flirt, Dao se stal společenštějším a ztratil dětský vzduch, Kookkai se vrátil ze Spojených států a Kaiwan se stal mladým studentem. Tito čtyři mladí lidé se znovu setkají. Dao však považuje za těžké prosadit se s Kookkaim a je pro něj příliš dětinská. Zatímco Khaiwan náhodou viděl, že Kongfa je skutečné flirtování, distruje mu. Oba bratři neřekli svá poslední slova a pronásledovali je. Ale mezi bývalými Kongovými, blízkými přáteli Dao, Shangem, který je zamilovaný do Kaiwan a Kookkaiho ohnivým temperamentem, není nic jednoduchého.
Originální jméno: แผนร้ายนายเจ้าเล่ห์
Znakové jméno: แผนร้ายนายเจ้าเล่ห์
Anglické jméno: Lovey Dovey
Datum vydání: 19. 6. 2016 - 4. 12. 2016
Celkový čas: 15 hodin 0 minut
Původ: Thajsko
Dohromady zobrazeno: 123
Tento měsíc zobrazeno: 0
Tento týden zobrazeno: 0
Odkazy: Akihabara